تبلیغات
بهترین مدل های لباس فشن - مدل های تابستان ۲۰۰۹

بهترین مدل های لباس فشن

### اولین نمود شخصیت شما، لـــبـاس شماست ###

لباس زیبا، احترام بیشتردانلود پایان نامه و پروژه های آماده


چه چیز هایی امسال مد است و چه چیز هایی از مد افتاده است.(iVillage)

امسال کفش و کیف هایی که دارای طرح های مختلف و رنگی هستند بیشتر مد هستند. که مناسب لباسهایی هستند که ساده میباشند و طرح زیادی روی آنها نیست.

مدل های کفش و کیف تابستان ۲۰۰۹

مدل های کفش و کیف تابستان ۲۰۰۹


به گفته کریستین سیرینو برنده Project Runway لباسهای ساده با والانهای زیاد در یقه زیاد مد هستند که این لباسهاسیلکی و کوتا وراحتهستند.   

مدل های تابستان ۲۰۰۹

لباسها امسال کوتاه هستند و داشتن یک جفت شلوارک واجب هست. فقط مواظب باشید که کجا و چگونه میخواهید بپوشید. هدف این است که شما شیک و قشنگتر شوید نه این که باعث خنده و .... مایو ها یک دست هستند و مایو های دو تکه از مد افتاده اند.

مدل های تابستان ۲۰۰۹

لباسها امسال کوتاهتر و کوتاهتر شده اند  و پوشیدن تونیک ها هنوز امسال هم مد هستند. تونیک های پارسال خودد را دور نریزید. امسال هم میتوانید از آنها مخصوصا در کنار ساحل استفاده کنید. شکم شما را میتواند بپوشاند و کوچک تر نشان دهد.

مدل های تابستان ۲۰۰۹

از پوشیدن فلیپ فلاپ یا همان دمپایی های انگشتی خودمان دست بردارید امسال اصلا مد نیستند. به جای آنها از کفشهای کتانی و یا کفش باله های تخت استفاده کنید. ولی امسال هم کفش های ویج که دارای پاشنه یکدست بلند است مد هستند. شما میتوانید تمام تابستان از این کفشها استفاده کنید.

مدل های کفش و کیف تابستان ۲۰۰۹In: Platform Wedge Sandals

لباسهایی که عکس جمجمه روی آنهاست از مد افتاده است همان طور اسکینی جین ها . شلوار های جینی که تنگ هستن. در عوض همه چیز ملایم تر و راحت تر و آزاد تر مد هستند.  شلوار های پاچه گشاد بیشتر مد هستن این شلوار ها به همه نوع شکل بدن میایند.

مدل های تابستان ۲۰۰۹

یکی از چیزهایی که به آن تاکید شده است این است که اگر شما لباسهای کوتاه میپوشید موظب باشید که زیاد نباشد یعنی حالت جلف نگیرد. اگر لباس شما از پایین باز است از بالا بسته باشد و یا حتی بیرون آوردن قسمت ناف که کاملا از مد افتاده است. افرادی که سایز بزرگتری دارند پوشیدن پیراهن هایی که تا زیر زانو میایند کافی است و باز باید قسمت یقه پوشیده باشد و میتوانند بلوز های سیلکی بلند با شلوار های کومبوی کوتاه بپوشند.

مدل های تابستان ۲۰۰۹

دانلود پایان نامه و پروژه آماده

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


-----